English / Russian

Simart İnşaat

harputtekstil

TERASEVLERBALAT

Günü güneşi, geceyi ayı, yazı kışı baharı, değişen mevsimleri, yılları ağız tadıyla, huzurla, sağlıkla karşılayıp ağırlayacağınız akıllı eviniz; Bursa’nın gözbebeği Balat’ta inşa ediliyor. Dubleks (5+1) ve 3+1 seçenekleri ile Balat Teras Evleri’nde bütün daireler, konforlu bir hayatın ayrıntılarıyla tasarlandı. Bu dairelerde sizi ferah salonlar, aydınlık ve geniş odalar, kullanışlı mutfaklar ve keyifli teraslar bekliyor.

 Her Açıdan Akıllı Bir Ev

 Akıllı ev teknolojisi ile inşa edilen TeraEvlerBalat’ da daire girişlerinde bulunan All In One Touch Panel; her anlamda güvenli, kontrollü ve konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

 Aydınlatma Kontrolü: Her odada kişisel yaşama uygun aydınlatma seçenekleri. Evden çıkarken tek bir tuşa dokunarak tüm aydınlatmaları kapatıp alarmı aktif hale getirebilme özelliği.

 Dokunmatik Ekran ve İnternetten Erişim: Evlerin girişinde bulunan All In One Touch Panel ile tüm evi yönetirken aynı zamanda site güvenliğiyle görüntülü görüşebilme imkanı. Touch Panel üzerinden çevre kameralarını izleyebilme, yol ve hava durumu bilgilerini, son dakika haberlerini öğrenebilme imkanı.

Çevre kameralarını cep telefonundan izleyerek, açık unutulan aydınlatmaları yine cep telefonundan kapatabilme özelliği.

 Varlık Simülasyonu : Evde yokken sizin belirlediğiniz aydınlatmalara yine sizin belirlediğiniz saatlerde yakıp söndürerek siz evde yokken bile evdeymişsiniz izlenimi verebilme imkanı.

 Güvenlik Kontrolü: Duman sensörü ile, herhangi bir yangın, gaz kaçağı ya da hırsızlık girişimi gibi durumlarda site güvenliğini uyarma özelliği.

Islak zeminlerdeki su basma sensörleri sayesinde siz evde yokken su basma durumunda otomatik olarak evinizin suyunun kesilmesi ve aynı zamanda güvenliği ve sizi bilgilendirme özelliği.

Copyright 2017 Harput Holding Yeni Yalova yolu 12. km Ovaakça Bursa - Türkiye