English / Russian

Harput Tekstil

harputtekstil

Harput Holding bünyesinde yer alan ilk ve en köklü üretim kuruluşumuz Harput Tekstil'dir.
Ev tekstilinde pamuklu ve fantezi kumaş dokumayla başlayan Harput Tekstil bugün; ipliğin girişinden, iplik hazırlama ve dokumaya kadar birçok aşamayı kendi bünyesinde gerçekleştirerek Harput Holding tekstil üretimi entegrasyonunun önemli bir yapı taşı niteliğindedir.

Harput Tekstil'in bünyesinde bulunan ar-ge, know-how ve yeni ürün geliştirme gruplarımızla çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yenilikler sunmak adına kendimizi durmadan geliştirmeye devam etmekteyiz.

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen iplik hazırlama ve dokuma üreticilerinden biri olmanın bilinci ve sorumluluğuyla doğaya duyarlı bir üretim politikası izlemekte; üretimlerimizde çevre koruma standartlarını en üst düzeyde uygulamaktayız. Hassasiyetimizin ciddiyetle ele alınması için çalışanlarımızın da kalite ve çevre duyarlılığını artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Harput Tekstil'de en büyük değerin çalışanlarımız olduğu inancıyla iş güvenliğine ayrı önem verilmekte, güvenlikle ilgili periyodik seminerler ve eğitim olanakları sağlanmaktadır.

Copyright 2017 Harput Holding Yeni Yalova yolu 12. km Ovaakça Bursa - Türkiye